Nowy tydzień, nowe smaki do odkrycia! Przyjdź do Maxa na nowy koktajl tygodnia, a znajdziesz w nim marakuję w kąpieli z tequili. Koktajl czeka na Was do niedzieli. Enjoy!
1D7B42C9-27B0-4286-9691-0BE4D7AA0020

 

  • Wszystko zaczęło się od marzenia, a jak to bywa z marzeniami nie wszystkie się spełniają…zaraz zaraz ale to zupełnie inna bajka. Marzenie Naszych Twórców spełniło się w 1997 roku w małej nadmorskiej Jastrzębiej Górze gdzie powstał pierwszy z Coctail Barów Max. Nie znajdziecie u Nas menu, aby spełnić Wasze cocktailowe marzenie wystarczy jedynie chwila rozmowy z barowymi Magikami. To jedyne takie miejsce w Polsce gdzie możecie poczuć się jak w raju.

    Ogrom świeżych egzotycznych owoców dostarczanych tygodniowo z całego świata do wszystkich Coctail Barów Max zawrócił w głowie  już nie jednemu niedowiarkowi, a żeby spróbować wszystkich kombinacji nie starczy życia.

  • Oprócz cocktaili znajdziecie u Nas największy wybór alkoholi z całego świata w tym także te niedostępne w Polsce. Zapraszamy również na włoską kawę, świeże soki, lody. Różnorodność naszej oferty sprawia, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Coctail Bar Max to także organizacja profesjonalnych cateringów, wieloletnie doświadczenie oraz zaufanie jakim obdarzyło nas szereg firm przy organizacji różnego rodzaju wydarzeń powoduje, że jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno kameralne jak i masowe eventy.                                                                                                    Największym jednak naszym atutem jest zgrana i pozytywna kadra, która każdego przenosi do świata wolnego od wszelkich trosk i zmartwień. Dobrego miejsca nie tworzą przedmioty tylko ludzie. Dziękujemy wam więc za to, że już od 25 lat jesteście z nami w Jastrzębiej Górze,Sopocie,Warszawie i WrocławiuNiezmiennie czekamy na Was 365 dni w roku! Serdecznie zapraszamy!
  • Coctail Bar Max to miejsce stworzone nie tylko przez pasjonatów ale również osoby posiadające nieocenioną wiedzę w zakresie towaroznawstwa alkoholowego, historii alkoholu oraz etapów jego powstawania. Już od 25 lat co roku uprawiamy turystkę alkoholową udając się w najodleglejsze zakątki świata po to aby zagłębić tajniki powstawania poszczególnych gatunków alkoholi.
  • Dzięki takim podróżom mamy niebywały zaszczyt poznawania ludzi odpowiedzialnych za cały proces powstawania danego trunku takich jak Master Distiller czy członków wieloletnich rodów, które dane marki tworzyły od samego początku, jest to również okazja do pozyskiwania wiedzy i poznania szeregu ciekawostek i tajników niedostępnych wiedzy publicznej,
  • a stanowiących dla nas bezcenny skarb. Z każdej naszej podróży na pamiątkę przywozimy miniaturkę alkoholu, każda z nich możecie zobaczyć w naszym Coctail Barze. Legenda głosi, że mamy ich już ponad 2000…
Lubisz pracę z ludźmi, jesteś zmotywowana/y, a dobry humor cię nie opuszcza? – Szukamy właśnie Ciebie! PDo naszego lokalu we Wrocławiu oszukujemy BARMANÓW, BARMANEK. i BARBACKÓW Jeśli interesujesz się mixologią, alkoholowym towaroznawstwem, praca za barem sprawia Ci przyjemność, bądź zawsze chciałeś/aś spróbować swoich sił, masz niepowtarzalną szansę stanąć za barem w legendarnym polskim koktajl barze.

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: wrocław@barmax.pl! W tytule prosimy wpisać stanowisko na które aplikujecie. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą cateringową. Podczas długoletniej obecności na rynku gastronomicznym zdobyliśmy doświadczenie w organizacji i obsłudze każdego rodzaju uroczystości, imprez oraz dużych eventów. W trakcie wieloletniej działalności Coctail Baru Max wielokrotnie  wzbogacaliśmy uroczystości naszymi cocktailami i potrawami. Wymyślamy, kreujemy, organizujemy i obsługujemy eventy koktajlowe. Jesteśmy bardzo elastyczni i gotowi podjąć każde wyzwanie. Wypróbujcie nasz sprawdzony zespół!

Coraz częściej jesteśmy recenzowani, opisywani i wspominani w artykułach, na blogach. Niezmiernie nas to cieszy! A każde Wasze miłe słowa na temat Coctail Baru Max to miód na nasze serca.